سئو و بهینه سازی سایت پاکدشت وبسئو و بهینه سازی سایت پاکدشت وب

سئو و بهینه سازی سایت پاکدشت وب – اگر شما هم صاحب یک وبسایت و یا هر نوع کسب و کار آنلاینی باشید ممکن است واژه “سئو “به گوشتان خورده باشد. وقتی سایت جدیدی طراحی می شود و وارد دنیای بزرگ اینترنت می شود نیاز به مراقبت و تلاش زیادی دارد تا بتواند به عنوان یک سایت محبوب نزد گوگل یا دیگر موتورهای جست وجو  شناخته شود ، به عبارت بهتر مورد پسند گوگل واقع شود تا گوگل  کاربران خود را با جست و جو به سایت مورد نظر هدایت کند.

برای درک بهتر موضوع، از یک مثال استفاده می کنم. فرض کنید شما قصد تعیین محل، برای تاسیس یک سوپر مارکت جدید را دارید، محل مغازه را چگونه تعیین می کنید؟

حتما در صورتی که محدودیت بودجه نداشته باشید برای اجاره مغازه یه خیابان شلوغ و پر رفت آمد را به محله ای سوت و کور که به ندرتی رهگذری از آنجا رد می شود ترجیح می دهید، چون شانس دیده شدن مغازه شما در محل شلوغ و پر تردد و در نهایت افزایش فروش محصولات شما به مراتب بیشتر است!

وقتی سایتی نوپا وارد دنیای بزرگ و پرترافیک اینترنت می شود که کم از دنیای واقعی هم ندارد، معمولا بسته به کیفیت سایت، لینک آن در یکی از صفحات گوگل مثلا صفحه 20 ، 30 و … جای می گیرد و برای گرفتن جایگاه بهتر مثلا صفحه اول یا دوم گوگل باید با سایت های با کارکرد مشابه خود رقابت کند. کمتر کاربری پیدا می شود که عبارتی را در گوگل جست جو کند و به بیشتر از صفحه اول و دوم نتایج، نگاه بیندازد!

هر سایتی که قصد بقا و دیده شدن در دنیای اینترنت را دارد، می تواند با انجام مجموعه فعالیت هایی که عموما توسط یک فرد یا شرکت متخصص انجام شده و به آن سئو گفته می شود در این رقابت پیروزی نسبی کسب کند.

به عنوان مثال وقتی کلمه یخچال فریزر را در گوگل جست و جو می کنیم، گوگل آمادگی نمایش 17 میلیون! نتیجه در صفحات مختلف به ما را دارد که ، بین سه سایت پیشروی “ایمالز“، “دیجی کالا“و “زنبیل“هم که هر سه کار فروش لوازم خانگی را انجام می دهد در این عبارت کلیدی رقابت سخت تری برای کسب جایگاه لینک نخست، وجود دارد.

اگر به ادامه مثال مغازه هم بپردازیم، وقتی در آن خیابان شلوغ 5 مغازه دیگر هم وجود داشته باشند، مغازه دار جدید باید با استفاده تبلیغات و تخفیفات و … روش های مختلف پای مشتریان را به مغازه خود باز کرده و آن ها را تبدیل به مشتری وفادار کند.

زمان زیادی نیست که رقابت دنیای واقعی به دنیای مجازی نیز کشیده است و هر کسب و کاری باید هر چه سریعتر وارد گود این رقابت  آنلاین یا به اصطلاح “سئو” که مخفف بهینه سازی برای موتورهای جست و جو می باشد، شود.

در طراحی تمامی سایت هایی که توسط سایت پاکدشت وب انجام می شود، سعی شده است بستر اولیه سئو به صورت رایگان پایه ریزی شود و برای ادامه کار به مشتری سپرده شود.

زمان مورد نیاز برای مشاهده نتایج حاصل از سئو

لازم به ذکر است سایت طراحی شده همانند نوزادی است که نیاز به رسیدگی و مراقبت دارد و نمی توان انتظار داشت که فقط با انجام یک باره بعضی فعالیت ها کار ما با آن تمام شود. سئو کردن سایت یک فرآیند مداوم است که برای سایت های با اهداف بزرگ می تواند بسیار مثمر ثمر واقع شود.

فرآیند سئو پروسه ای زمانبر است معمولا برای رویت نتایج حاصل از آن حداقل 3 تا 6 ماه زمان لازم است، در واقع جمله زیر در سئو هم مصداق دارد:

حتی اگر باغبان باغش را غرق آب کند، زمانش که نباشد درخت بارور نخواهد شد!

با سئو کردن شانس دیده شدن سایت خود را بیشتر می کنید و به نوعی فعالیت شما بازاریابی اینترنتی اطلاق می شود.

خدمات سئو و بهینه سازی پاکدشت وب

برای سئو کردن سایت خود و کسب نتایج بهتر در نتایج جست و جوی گوگل و پیروزی بر رقبای اینترنتی کسب و کار خود، می توانید کار خود را به سایت پاکدشت وب بسپارید. در صورت داشتن سوال و یا نیاز به توضیحات بیشتر با ما تماس بگیرید.

برای دادن امتیاز به نوشته، روی ستاره های 1 تا 5 کلیک کنید!
[تعداد: 2   میانگین: 5/5]