طراحی سایت دو زبانه پاکدشت وب- سایت های دو زبانه یا چند زبانه سایت هایی هستند که علاوه بر زبان فارسی، دارای زبان های دیگری مانند انگلیسی، عربی، ترکی و … می باشند. عمدتا شرکت هایی اقدام به سفارش طراحی سایت دو زبانه یا چند زبانه می کنند که به نوعی  مراودات تجاری بین المللی با کشورهای خارجی دارند.

طراحی سایت دو زبانه-پاکدشت

معمولا مخاطبان تجاری و کاربران فضای اینترنت در آن سوی مرزها که زبانی غیر از زبان فارسی دارند، انتظار دارند شما دارای یک سایت اینترنتی مختص شرکت خودتان به زبان آن ها و یا دست کم به زبان انگلیسی که زبان عامه و بین المللی محسوب می شود داشته باشید، به طوریکه بتوانند با یک گشت و گذار ساده در صفحات سایت شما اطلاعات مورد نظر خود را به سادگی در خصوص شرکت و کسب و کار شما کسب کنند.

گسترش روابط تجاری با دیگر کشورهای دنیا و برقراری ارتباط بهتر با مخاطبین غیرفارسی‌زبان، نیازمند طراحی وب سایت دو زبانه یا چند زبانه است. شرکت های تجاری برای ارتباط با برندهای بین المللی که کالای خود را از آنها خریده و وارد می کنند، همچنین معدود شرکت‌های صادرکننده، برای معرفی بهتر محصولات خود در بین مخاطبین خارجی و همینطور، دانشگاه‌ها و موسسات دولتی، برای ارتباط بهتر با همتایان خارجی خود یا همکاران بین المللی، نیازمند راه‌اندازی سایت چند زبانه هستند.

همانقدر که کسب جایگاه در نتایج جست و جوی کاربران ایرانی اهمیت دارد، دیده شدن در نتایج جست و جوی کاربران خارجی نیز می تواند حائز اهمیت باشد.

وقتی شما زبان دوم و سوم سایت خود را راه اندازی می کنید، علاوه بر اعتبار بخشیدن به سایت خود نزد کاربران ایرانی، اعتبار بیشتری نزد مخاطبان تجاری خود در خارج از کشور پیدا می کنید.

خدمات طراحی سایت دو زبانه در پاکدشت

طبق تجربه می دانیم که شرکت های زیادی در پاکدشت و شهرک صنعتی های داخل و اطراف آن در زمینه صادرات محصولات به کشورهای خارجی فعالیت می کنند، که می توانند طراحی سایت دو زبانه خود را به پاکدشت وب بسپارند.

برای دریافت مشاوره رایگان و یا سفارش طراحی سایت دو زبانه پاکدشت وب با کارشناسان ما تماس حاصل فرمائید.

طراحی سایت فارسی در پاکدشت

معمولا فارسی، زبان اول طراحی سایت در ایران، برای مراوده با مشتریان داخلی است.

طراحی سایت انگلیسی در پاکدشت

معمولا زبان دوم طراحی سایت است، زبان بین المللی است و برای مراودات تجاری خارجی کاربرد دارد.

طراحی سایت عربی در پاکدشت

معمولا زبان سوم سایت های چند زبانه است و برای مراوده با کشورهای عربی منطقه کاربرد دارد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دادن امتیاز به نوشته، روی ستاره های 1 تا 5 کلیک کنید!
[تعداد: 1   میانگین: 5/5]